VÝKUP OBRAZŮ

Vykoupíme vaše obrazy

Nemůžete najít obrázek, který by měl mít velmi konkrétní velikost a barvy? Někteří z našich umělců nabízejí vytvoření uměleckého díla podle vašich osobních požadavků, nápadů. Nelíbí se vám zvláštní detail na některém z děl? Rádi se zeptáme umělce, zda lze vytvořit upravené dílo. Jsou již oblíbená díla vašich autorů prodána? Možná, že umělec přímo pro vás něco podobného vytvoří... Těšíme se na vaše přání, kontaktujte nás - zde!


Odborné konzultace a spolupráce se specialisty

Chcete si ozdobit stěny ve svém domě nebo kanceláři, ale nejste si jisti, který obraz by se vám mohl nejlépe hodit? Pomůžeme vám - nabízíme osobní konzultaci u vás nebo společně v naší GuA zpracujeme kompletní uměleckou koncepci a vybereme vám umělecká díla podle vašeho přání, požadavků i výše rozpočtu.
Našim klientům nabízíme i vytvoření návrhu interiéru od ing. arch. Jany Heroldové. Kontaktujte nás zde!
Navrhneme vám, jak uspořádat váš byt pro optimální pronájem, resp. prodej zařízeného bytu (tzv home staging). Pronajmete či prodáte tak vaši nemovitost nejen rychleji, ale i za více peněz. Pro systém airbnb váš byt vybavíme uměleckými díly – získáte tak náskok před konkurencí a současně můžete vydělat i na prodeji uměleckých předmětů. Elegantní byty se pronajímají lépe a za víc, též získáte pozitivní hodnocení a tak více vyděláte! Naším dlouhodobým partnerem je společnost Auric s.r.o. Věnují se realizacím interiérů bytů, hotelů i kanceláři, jejich specializací jsou nadstandardní a stylové koupelny pro 21. století, realizace nejen v ČR, ale také v Německu, Rakousku a Švýcarsku. Rádi měníte umístění obrazů u Vás? Vybereme vám profesionální závěsný systém – přímo na míru pro váš domov.
Poradíme vám i s volbou správného osvětlení vašich uměleckých artefaktů - zajistíme jak nákup tak i montážní práce. Spolupracujeme také s prověřenou firmou na instalaci zabezpečovacích systémů.

Vzdělávací a informační centrum umění - Galerie U Andělíčka, z.s.
Veleslavínova 31/30, 301 00 Plzeň

email: info@pilsart.cz     mobil: +420 605 025 402, +420 775 906 090

Otevírací doba: po - pá 14:00 - 18:00, po dohodě i mimo uvedenou dobu. Těšíme se na Vaši návštěvu.
IČ: 269 99 005, společnost zapsaná Krajským soudem v Plzni, spisová značka L 4305.
copyright ©2005-2019 Galerie U Andělíčka