SLUŽBY PRO VÁS

Vyzkoušejte si umělecké dílo u vás doma

Než si koupíte umělecké dílo v GuA, udělejte si sami obrázek o tom, jak dílo vypadá u vás doma – půjčíme vám ho domů zdarma! Můžete si dílo nechat u vás doma až 7 dní zcela gratis. Pokud se vám líbí a chcete si ho nechat, vystavíme vám fakturu. Mimochodem, zapůjčení díla k vyzkoušení je také možné pro výběr několika děl najednou. Zákazníci si obvykle zapůjčují z naší nabídky 2-3 díla.


Dodávky

Umělecké dílo vám doručíme prostřednictvím zásilkové či kurýrní služby (záleží na ceně díla). Samozřejmě dodáváme všechna díla do celého světa za velmi výhodných podmínek (obvykle do 50 EUR pro EU a cca. 100 - 200 EUR do dalších zemí). Máme klienty v EU, USA, Ruské federaci, Japonsku, Singaporu, Hong Kongu a dalších zemích.


Umělecká díla zhotovená na objednávku

Nemůžete najít obrázek, který by měl mít velmi konkrétní velikost a barvy? Někteří z našich umělců nabízejí vytvoření uměleckého díla podle vašich osobních požadavků, nápadů. Nelíbí se vám zvláštní detail na některém z děl? Rádi se zeptáme umělce, zda lze vytvořit upravené dílo. Jsou již oblíbená díla vašich autorů prodána? Možná, že umělec přímo pro vás něco podobného vytvoří... Těšíme se na vaše přání, kontaktujte nás - zde!


Odborné konzultace a spolupráce se specialisty

Chcete si ozdobit stěny ve svém domě nebo kanceláři, ale nejste si jisti, který obraz by se vám mohl nejlépe hodit? Pomůžeme vám - nabízíme osobní konzultaci u vás nebo společně v naší GuA zpracujeme kompletní uměleckou koncepci a vybereme vám umělecká díla podle vašeho přání, požadavků i výše rozpočtu.
Našim klientům nabízíme i vytvoření návrhu interiéru od ing. arch. Jany Heroldové. Kontaktujte nás zde!
Navrhneme vám, jak uspořádat váš byt pro optimální pronájem, resp. prodej zařízeného bytu (tzv home staging). Pronajmete či prodáte tak vaši nemovitost nejen rychleji, ale i za více peněz. Pro systém airbnb váš byt vybavíme uměleckými díly – získáte tak náskok před konkurencí a současně můžete vydělat i na prodeji uměleckých předmětů. Elegantní byty se pronajímají lépe a za víc, též získáte pozitivní hodnocení a tak více vyděláte! Naším dlouhodobým partnerem je společnost Auric s.r.o. Věnují se realizacím interiérů bytů, hotelů i kanceláři, jejich specializací jsou nadstandardní a stylové koupelny pro 21. století, realizace nejen v ČR, ale také v Německu, Rakousku a Švýcarsku. Rádi měníte umístění obrazů u Vás? Vybereme vám profesionální závěsný systém – přímo na míru pro váš domov.
Poradíme vám i s volbou správného osvětlení vašich uměleckých artefaktů - zajistíme jak nákup tak i montážní práce. Spolupracujeme také s prověřenou firmou na instalaci zabezpečovacích systémů.


Investice do umění

Vhodným budováním portfolia uměleckých děl u vás doma získáte nejen krásný interier, také si zvýšíte prestiž bydlení a díky odbornému poradenství můžete pravidelně zhodnocovat své investice.
Obecně doporučujeme diversifikovat vaše portfolio, tedy nedávat jen peníze pod polštář, na stavební spoření, do příliš volatilních akcií, riskantních virtuálních měn. Investujte do drahých kovů, hlavně do stříbra. Investujte do starožitností a především do umění.
Investice do umění přináší průměrné výnosy od 5-10% p.a. a v delším horizontu vám zajistí financování studia vašich potomků či důstojný život po ukončení pracovní kariéry.
Poradíme vám, jak nejlépe investovat do umění. Sledujeme trh a jeho trendy od roku 2000, pro své klienty nakupujeme na aukcích i přímo u renomovaných obchodníků s uměním po celém světě. Máme kontakty a jméno zavedeného obchodníka, jsme diskrétní a ctíme soukromí i ochranu vašich osobních údajů – využijte proto i vy našich služeb.
Je to konzervativní investice s minimálním rizikem a s trendem stále vyšších výnosů. Zvýšíte si prestiž a stanete se vlastníky hodnotných uměleckých děl, která vám váš domov či kancelář naplní pozitivní energií a krásou.
Kontaktujte nás a domluvte si individuální termín. Připravíme vám investiční plán podle vašich zájmů i velikosti plánovaného budgetu. Budeme Vám garantem profitu z investic do umění. Hlavně musíte začít – ceny stále rostou, už nikdy nebudou nákupy umění tak dostupné a výhodné!

Mám zájem o schůzku!


Pronájem uměleckých děl

GuA nabízí soukromým osobám i podnikatelským subjektům - zákazníkům možnost pronájmu jednoho nebo více uměleckých děl na různá časová období. Nájemní cena (měsíční nájemné) závisí na prodejní ceně uměleckého díla a délce pronájmu. Na přání mohou být u zákazníka provedeny výměny uměleckých děl každých 3-6 měsíců nebo je dílo možné kdykoli zakoupit zákazníkem (60% zaplaceného nájemného bude odečteno z ceny díla při nákupu).
Zde uvádíme nejdůležitější podmínky pronájmu (podmínky a náklady za pronájem na komerční použití ve filmu, televizi a dalších médiích nebo jiném než soukromém použití se liší od těchto podmínek a sazeb).

Ceny pronájmů uměleckých děl pro soukromé a firemní (nekomerční) účely:

  1 měsíc: 12% prodejní ceny za měsíc
  3 měsíce: 8% prodejní ceny za měsíc
  6 měsíců: 6% prodejní ceny za měsíc
12 měsíců: 5% prodejní ceny za měsíc

Umělecké dílo musí být pronajato nejméně 1měsíc a minimální měsíční nájemné je 2.000 Kč pro libovolnou délku pronájmu. Nájemné se vypočítává měsíčně a je splatné dopředu za uvedené období. 60% ze zaplacené ceny pronájmu vám odečteme z prodejní ceny při následné koupi uměleckého díla v Galerii u Andělíčka.

Jakmile je umělecké dílo předáno zákazníkovi, odpovídá zákazník za stav díla do celé výše prodejní ceny. Zákazník bere na vědomí, že po celou dobu pronájmu je vlastníkem předmětu pronájmu GuA.

Vzdělávací a informační centrum umění - Galerie U Andělíčka, z.s.
Veleslavínova 31/30, 301 00 Plzeň

email: info@pilsart.cz     mobil: +420 605 025 402, +420 775 906 090

Otevírací doba: po - pá 14:00 - 18:00, po dohodě i mimo uvedenou dobu. Těšíme se na Vaši návštěvu.
IČ: 269 99 005, společnost zapsaná Krajským soudem v Plzni, spisová značka L 4305.
copyright ©2005-2019 Galerie U Andělíčka