INVESTICE DO UMĚNÍ


Investujte do umění

Vhodným budováním portfolia uměleckých děl u vás doma získáte nejen krásný interier, také si zvýšíte prestiž bydlení a díky odbornému poradenství můžete pravidelně zhodnocovat své investice.
Obecně doporučujeme diversifikovat vaše portfolio, tedy nedávat jen peníze pod polštář, na stavební spoření, do příliš volatilních akcií, riskantních virtuálních měn. Investujte do drahých kovů, hlavně do stříbra. Investujte do starožitností a především do umění.
Investice do umění přináší průměrné výnosy od 5-10% p.a. a v delším horizontu vám zajistí financování studia vašich potomků či důstojný život po ukončení pracovní kariéry.
Poradíme vám, jak nejlépe investovat do umění. Sledujeme trh a jeho trendy od roku 2000, pro své klienty nakupujeme na aukcích i přímo u renomovaných obchodníků s uměním po celém světě. Máme kontakty a jméno zavedeného obchodníka, jsme diskrétní a ctíme soukromí i ochranu vašich osobních údajů – využijte proto i vy našich služeb.
Je to konzervativní investice s minimálním rizikem a s trendem stále vyšších výnosů. Zvýšíte si prestiž a stanete se vlastníky hodnotných uměleckých děl, která vám váš domov či kancelář naplní pozitivní energií a krásou.
Kontaktujte nás a domluvte si individuální termín. Připravíme vám investiční plán podle vašich zájmů i velikosti plánovaného budgetu. Budeme Vám garantem profitu z investic do umění. Hlavně musíte začít – ceny stále rostou, už nikdy nebudou nákupy umění tak dostupné a výhodné!

Mám zájem o schůzku!


Pronájem uměleckých děl

GuA nabízí soukromým osobám i podnikatelským subjektům - zákazníkům možnost pronájmu jednoho nebo více uměleckých děl na různá časová období. Nájemní cena (měsíční nájemné) závisí na prodejní ceně uměleckého díla a délce pronájmu. Na přání mohou být u zákazníka provedeny výměny uměleckých děl každých 3-6 měsíců nebo je dílo možné kdykoli zakoupit zákazníkem (60% zaplaceného nájemného bude odečteno z ceny díla při nákupu).
Zde uvádíme nejdůležitější podmínky pronájmu (podmínky a náklady za pronájem na komerční použití ve filmu, televizi a dalších médiích nebo jiném než soukromém použití se liší od těchto podmínek a sazeb).

Ceny pronájmů uměleckých děl pro soukromé a firemní (nekomerční) účely:

  1 měsíc: 12% prodejní ceny za měsíc
  3 měsíce: 8% prodejní ceny za měsíc
  6 měsíců: 6% prodejní ceny za měsíc
12 měsíců: 5% prodejní ceny za měsíc

Umělecké dílo musí být pronajato nejméně 1měsíc a minimální měsíční nájemné je 2.000 Kč pro libovolnou délku pronájmu. Nájemné se vypočítává měsíčně a je splatné dopředu za uvedené období. 60% ze zaplacené ceny pronájmu vám odečteme z prodejní ceny při následné koupi uměleckého díla v Galerii u Andělíčka.

Jakmile je umělecké dílo předáno zákazníkovi, odpovídá zákazník za stav díla do celé výše prodejní ceny. Zákazník bere na vědomí, že po celou dobu pronájmu je vlastníkem předmětu pronájmu GuA.

Vzdělávací a informační centrum umění - Galerie U Andělíčka, z.s.
Veleslavínova 31/30, 301 00 Plzeň

email: info@pilsart.cz     mobil: +420 605 025 402, +420 775 906 090

Otevírací doba: po - pá 14:00 - 18:00, po dohodě i mimo uvedenou dobu. Těšíme se na Vaši návštěvu.
IČ: 269 99 005, společnost zapsaná Krajským soudem v Plzni, spisová značka L 4305.
copyright ©2005-2019 Galerie U Andělíčka